Kurumsal

1986 yılında çıktığımız yolculuğumuzda, kaliteye, başarıya ve yeniliğe verdiğimiz önem ile Adana’da kurulu bulunan üretim tesisimiz ile köklü bir markayız.

Omas Ambalaj kalitesini ulusal ve uluslararası geçerlilikte kalite belgeleriyle kanıtlamıştır. Geniş üretim kapasitesi ile birçok sektöre hizmet sunmaktadır. Yaklaşık 10,000 metrekare kapalı alan üzerinde faaliyet gösteren Omas Ambalaj hammaddesi olan kâğıdı dışarıdan temin edip diğer tüm üretim proseslerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

OMAS Ambalaj olarak; Oluklu mukavva sektöründe, kaliteli ve güvenli ürünler oluştururken, sektörün ihtiyaç duyduğu ürünler doğrultusunda gerekli hammaddelerin kaliteli ve ekonomik bir şekilde temin edilerek, eğitimli, güler yüzlü ve dinamik bir kadro ile müşterilerimize hizmet vermek.

Vizyonumuz

Değerlerimiz; Güvenilirlik, çevreye saygı ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla pazara ve müşteri beklentilerine yön veren lider ve güvenilir bir kuruluş olmak hedefimizdir.Değerlerimiz

Üstün kalite ve uygun fiyatla üretim yapmak ve hizmet vermek
  • Müşteri şikayetlerini sürekli müşteri ziyaretleriyle en aza indirgeyerek müşteri güvenini en üst düzeye çıkarmak.
  • Yapılan hataların tekrarlanmaması için gerekli tedbirleri alarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek.
  • Her gün değişen ve gelişen oluklu mukavva sektörüne gelişen teknolojiyle değer katmak.
  • Değerli müşterilerimize, mevcut ürünlerin yanı sıra, değişen ve gelişen teknolojiye paralel olarak, yeni ürünler temin etmek ve sunmak.
  • Mevcut personelin iş sağlığı ve iş güvenliği kuralları, firmamızda kurulan kalite yönetim sisteminin tüm çalışanlar tarafından anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlamak.
  • Kalite yönetim sisteminin tüm aşamalarında sürekli iyileşme ve gelişme sağlamak.