...

E-Ticaret kargo kutularınız için iletişime geçin

Ürünlerinizin şekline özel yapabileceğimiz E-Ticaret kargo kutuları için bize ulaşın! İç ve dış̧ kısımlarda firmanıza özel baskı yaptırabilirsiniz. Kaliteli bir baskı sayesinde değerli müşterilerinizin beklentilerini karşılayabilirsiniz.

Malzeme: E-Ticaret kargo kutuları yüksek kaliteli geri dönüştürülebilir oluklu mukavvadan yapılmıştır. Gerçekten sağlamlar, bu yüzden postayla gönderilirse ekstra ambalaj kağıdına ihtiyaç duymazlar. Küçük işletmeler ve günlük kullanım için iyi bir seçim.

Boyut: Dilediğiniz ölçülerde e-ticaret kargo kutusu üretebiliriz. Paketleme, taşıma, postalama, nakliye ve depolama için mükemmeldir.

Montaj: Küçük nakliye kutusu, sabitlemek için herhangi bir bant veya yapıştırıcı olmadan saniyeler içinde kolayca katlanabilir, basit ve kullanımı kolaydır. Küçük ve hafif eşyaları paketlemek veya postalamak için harika bir oluklu mukavva kutudur. Ürünlerinizin ambalajı, marka bilinirliği ve başarıları için önem taşır. İyi yapılmış, ayırt edici bir paket, müşterileriniz için farkı yaratabilir. Size uygun ambalaj seçimi ve tasarımı için uçtan uca bir çözüm sağlamanız için size kapsamlı destek sunuyoruz.

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin

Son Yazılar

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.